Branding
& Naming

Branding – krásne slovo. 90% ľudí je presvedčených, že je to len logo. U nás vnímame branding ako proces budovania značky. Definuje hodnoty, vizuálnu identitu a štýl firmy. Chystáte sa založiť firmu, či uviesť na trh nový produkt a nieste si istí názvom? Alebo máte jasnú predstavu, ktorej treba vdýchnuť život? Je vaša značka dobre známa, no mierne zastaralá a potrebuje zmodernizovať? Kliknite a vychutnajte si, ako pristupujeme k brandingu u nás. Ak vás niečo osloví, neváhajte a kontaktujte nás :)

Fotografia

Súčasťou nášho štúdia je aj vlastný profesionálne vybavený fotoateliér, ktorý umožňuje vytvoriť obrazový materiál presne podľa potrieb. Fotíme všetko od produktov, cez portréty a imidžovú fotografiu až po architektúru. Vo vlastnej réžii vieme zabezpečiť aj jednoduché videá.

Viac o fotoateliéri

Webdizajn & programovanie

Web je priestor, do ktorého sa presunulo ťažisko väčšiny kampaní a je to najrýchlejší spôsob, ako osloviť a zaujať zákazníka. Realizujeme kompletné riešenia od zadefinovania architektúry stránky, dizajnu, programovania, CMS a e-shopov až po optimalizáciu pre internetové prehliadače.

Copywriting

Písané slovo, kedysi poklad civilizácie, výlučnosť a znak vzdelanosti. Dnes akoby strácalo na význame. Ľuďom sa akosi nechce čítať. Takže keď už niekto číta náš text, nech to stojí za to. Kvalitný text je neoddeliteľnou súčasťou každej slušnej brožúry, katalógu, ale i webu. Rovnako dôležitý je aj tón, ktorým sa vaša spoločnosť prihovára okolitému svetu. Je dôležitou súčasťou identity vašej značky. Počítače dnes čítajú viac ako ľudia. Zvlášť algoritmy pri internetovom vyhľadávaní. A nie je jedno, čo im napíšete. Už dávno nestačí len použiť kľúčové slová – hodnotí sa predovšetkým kvalita a relevantnosť. Ako každá dobrá pieseň potrebuje skvelý text, tak každý silný branding potrebuje skvelý copywriting.

A

Animácia

Od jednoduchej trojsekundovky na upútanie pozornosti až po komplexné explainer videá.

Print

Napriek vymoženostiam, ktoré so sebou technologický pokrok prináša, naberajú tlačené materiály na dôležitosti. Sú totiž hmatateľným dôkazom o kvalite ponúkaného produktu a dojem, ktorý materiál zanechá, rozhoduje o úspechu. Máme pod kontrolou celý proces od návrhu až po realizáciu. Do detailov poznáme všetky technológie a možnosti polygrafie, máme prehľad o materiáloch, pripravujeme podklady pre tlač a následne ju dozorujeme, aby sme zaručili najlepší výsledok.

Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.
Enter