ZSE Drive

ZSE Drive má obzvlášť vysoké nároky na kvalitu a udržateľnosť materiálov. Výzvou je atraktívnym spôsobom komunikovať elektromobilitu ako cestu budúcnosti širšej verejnosti, nielen už presvedčeným ekonadšencom. So značkou ZSE Drive nikdy nespíme na vavrínoch, neustále napredujeme a vylepšujeme, čoho dôkazom je aj viac ako 100-stranový brandbook pokrývajúci všetky témy od ceruziek cez brožúry a klientske uvítacie balíčky až po branding nabíjacích miest a podujatí.

ZSE Drive ZSE Drive ZSE Drive ZSE Drive
client reference - ZSE DRIVE Baltazarovic

Matúš Baltazarovič
Business Development / E-mobility
Marketing & PR

Úspešný výsledok spolupráce sa netvorí automaticky zaslaním briefu na agentúru. Brief nikdy nebol a ani nie je zárukou výsledku, ktorý prinesie úspech a spokojnosť pre obe strany. Dosahovanie tých správnych výsledkov s tímom Codes sa vyznačuje precíznou prípravou a uvažovaním nad samotným zadaním, či je správne alebo môže byť ešte lepšie, vecnou argumentáciou a negociáciou s klientom končiac vysoko proklientskym servisom, kde každá možná prekážka alebo výzva má na konci svoje riešenie.

Ďakujem Milan, Ďakujem Sylvia, Ďakujem Kristína, Ďakujem Ana, Ďakujem Zuzana, Ďakujem Nenad – aj to je diferenciátor spolupráce, kde za firmou poznáte a vnímate mená a tváre, s ktorými spolupracujete...

ZSE Drive ZSE Drive ZSE Drive
ZSE Drive ZSE Drive
ZSE Drive ZSE Drive
ZSE Drive
ZSE Drive
ZSE Drive
ZSE Drive ZSE Drive
ZSE Drive ZSE Drive
ZSE Drive ZSE Drive ZSE Drive
Naša stránka používa len nevyhnutné a analytické cookies. Zozbierané dáta nie sú zdieľané tretím stranám a slúžia na zlepšovanie našich služieb, nie pre účely reklamy.
Enter